BİMM HAVALANDIRMA ISITMA SOĞUTMA

1954 yılnda istanbulda kuruldu. işimize duydu­ğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek, kalitesiyle sa­ğlam ve düşük maliyetli işler çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Bimm Havalandirma, uzman kadrosuyla firmalardan havalandırrma sistemleri taleplerine cevap vermektedir. H1z ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan Bimm Havalandirma, faaliyette bulundu­ğu havalandırma hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluşu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Çevre Normlarına uygunlu­ğu %100 garantilidir. Toz, Koku, Kimyasal yıkama (webscruber) Jetpulse havalandırma sistemlerinin imalatını ve uygulamasını yapmaktayız.

Üretimini yaptığımız ürünler, mühendislerimizce projelendirilir ve en kaliteli en ekonomik fiyatlar çevre normlarına uygun olarak montajı yapılır.

Kendi sektöründe öncü ve lider firmaların bizi tercih etmesi bir tesadüf de­ğil bizim işimizi büyük bir tutkuyla yapmamızdan kaliteli imalatlarımızdan zamanında ve güvenli teslim etti­ğimiz işlerimizden kaynaklanmaktadır. Her şeyden önce insana ve do­ğaya verdi­ğimiz de­ğerin bir geri dönüşüdür.

Fabrikalar, konutlar, AVMler, kapalı spor salonları ve yüzme havuzları, arıtma tesisleri, oteller, restorantlar, laboratuvarlar gibi insanların ve makinaların etkileşimde bulundu­ğu tüm alanlar faaliyet alanlarımız arasındadır.

İstanbul Havalandırma Firması

Günümüzde birçok alanda bulunan havalandırmalar birçok farklı tarzda bölgeye ve kişilere hizmet vermektedir. Havalandırma, hayatımızın birçok alanında ihtiyaç duyulan başlıca isteklerdendir, ister kafelerde olsun ister toplu taşımalar veya okullar gibi birçok alanda ihtiyaç duyulmakta ve hizmete sunulmaktadır. Kapalı bir alana herhangi bir yolla teknik veya mekanik olarak hava verilmesi olayına havalandırma denir. Havalandırma yapılırken içeri temiz hava verilirken dışarıya da zararlı, kirli, zehirli veya kötü kokulu gazlarda dışarı atılmaktadır.

Havalandırma Ne İçin Kullanılır?

Havalandırma çeşitli sebeplerden ve ihtiyaçlardan dolayı kullanılabilmektedir, canlıların solunum yapmaları, yaşamsal faaliyetlerini sürdürebilmeleri; terleme, sindirim, boşaltım gibi bazı ortamda rahatsız edici olan kötü kokulardan arınmak veya ortamdaki istenmeyen tozlardan arınmak için havalandırmalara ihtiyaç duyulur ve bu sebeplerden dolayı kullanılır.

 

 

Havalandırma Nasıl Seçilmedir?

Havalandırmanın mantığı içerideki oksijeni düşük havanın değiştirilerek yüksek oksijene dönüştürülmesi mantığı ile hareket etmektedir. Böyle düşünüldüğünde doğaya azda olsa dolaylı olarak zarar verilebilmektedir. Bu yüzden havalandırma sistemleri doğru tipte ve hangi amaca hizmet edeceği belirlenerek seçilmelidir. Ama sadece doğru tip havalandırma seçmek yeterli olmayacaktır ve bu havalandırmaların bakımları günleri geçirmeden doğru kişilere yaptırılmalıdır. İşte tamda burada Havalandırma İstanbul devreye giriyor kaliteli ekibi ve teknik desteği çok sağlam olan firmalardan biri olan BİMM Havalandırma her konuda sizlere destek sunuyor.

Havalandırma sistemleri her bütçeye uygunu bulunabildiği gibi söküp takması da çok kolaydır eğer taktığınız yerden memnun kalmazsanız istediğiniz zaman çıkarabilir ve farklı bir yere kurulumunu yapabilirsiniz. Toz toplama sistemleri ise genelde sanayide kullanılan ve genel olarak talaşı çok bulunan ortamlarda kullanılır yani buna bir nevi marangozhaneler de ihtiyaç duyulur diyebiliriz, buralardaki oksijeni düşük kalitesiz hava, oksijeni yüksek kaliteli temiz havaya dönüştürülür.

İnsanların çevreye ve doğaya değer vermediğini günler geçtikçe görmekteyiz ve görmeye de devam edeceğiz eğer birileri adımlar atmazsa ülkemizde gerçekten temiz hava olan bir bölge kalmayacak, bakacak olursak orman sayıları oldukça az yani doğaya katkı sağlamak istiyorsak temiz havaya yani havalandırmalara başvurmalıyız.