Akrobat Kol
Endüstriyel ortamlarda çok miktarda değişik gazlar, duman ve tozlar havaya karışır ve çalışanlar tarafından solunarak özellikle akciğerlerde, solunum yollarında ve diğer yaşamsal organlarda tahribatlara neden olurlar. Bu nedenle sağlık açısından son derece zararlı gaz, toz, duman ve benzeri zararlı maddelerin emilerek temizlenmesi gerekir. Bilindiği gibi sağlıklı bir çalışma ortamı zaman kayıplarını en aza indirerek verimlilik artmasına imkan verir.
Ünveren, çalışma alanındaki havanın sistematik olarak temizlenmesi konusunda etkili çözümler sunmaktadır. Temiz soluk alınabilen çalışma alanları işyerlerinin değişmez zaruri ihtiyaçlarıdır. Çalışma alanlarının korunması için ideal çözüm nokta vakum sistemi ile garanti edilebilmektedir.
Akrobat Egzoz Kolları bu amaçla dizayn edilmiş ve nokta vakum ihtiyacı olan çağdaş işletmelerin standart tesisatı olarak yaygınlaşmıştır.Akrobat Egzoz Kolları her pozisyonda durabilir, ilave destek gerekmez.Akrobat Egzoz Kollar aşağıda belirtilen üstün özellikleri ile standart olarak sunulur.İç kısmında kendi kendisini taşıyabilen mekanizmadan oluşan taşıyıcı karkas 360° dönebilir. Damperli egzoz davlumbazı ve duvar bağlantısından Oluşur.Akrobat Egzoz Kolları herhangi bir pozisyona getirilebilir ve bu konumda ilave bir destek gerektirmeden kalabilir. Taşıyıcı karkas 153 mm çapında, aşınmaya muazzam dayanımlı,FORTE PU-L ANTİSTATİK VE ALEV YÜRÜTMEZ POLİÜRETAN HORTUM ile kaplanmıştır. İhtiyaç durumunda 1100°C sıcaklığa kadar farklı sıcaklıklara dayanımlı çeşitli hortumlar ile kaplanması mümkündür. AKROBAT EGZOZ KOLLAR Yurt içi ve yurt dışı pazara Çelik Duvar bağlantı konsolu ve Davlumbazı ile birlikte tam takım olarak sunulur. AKROBAT EGZOZ KOLLARI Çelik duvar konsolu bağlantısından 360° dönebilir. AKROBAT EGZOZ KOLLARI Davlumbazı 360° dönebilir. Volüm damperi ile hava ayarı yapılabilir. 360° dönebilen davlumbaz kaynak dumanını bloke ederek nokta vakum şartlarını tam olarak yerine getirecek şekilde dizayn edilmiştir ve sıradan davlumbazlara göre %40 daha fazla verim sağlar. AKROBAT EGZOZ KOLLARI Davlumbazlarının opsiyonel olarak Paslanmaz çelik, Galvaniz çelik, boyalı çelik olarak üretimi mümkündür.AKROBAT EGZOZ KOLLARI Tek bir vantilatöre veya merkezi havalandırma sistemine bağlanabilir. AKROBAT EGZOZ KOLLARI ışıklandırma seti ve fan motoru otomatik start-stop kontrol kutusu opsiyoneldir. Toz, Buğday, pirinç, mısır, şeker, bulgur, ilaç, un, kum, çakıl, çöp, demir talaşı ve benzeri aşındırıcı katı maddelerin emilmesi için farklı çap ve özellikte hortumları ile donatılmış Dıştan mafsallı AKROBAT EGZOZ KOLLARI için şirketimiz ile irtibat kurunuz.