HAVALANDIRMA SISTEMLERI

Sektöünün lider ve işlerinde yarım asırlık tecrübeye sahip Bimm Havalandırma sistemleri ile irtibat kurmak adına, sitemizin iletişim sayfasına bağlanabilir veya yukarıda belirtilen iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Havalandırma sistemleri ister tekstil gibi pamuk yada tekstil ürünlerinin doğurduğu olumsuz hava koşullarında olsun, isterse  dizel makinaların ortaya çıkardığı karbon türevli atık gazlar olsun sanayini de verimliğe ve hava kalitesine etki eden her alanda kullanılmaktadır. Optimum çalışan verimi ve optimum makine ömrü sağlayabilmek ve insanlara sağlıklı hava sunabilmek için olmaz ise olmazlardan biri havalandırma sistemleri kullanılmalıdır.

Birden fazla havalandırma ve toz toplama elemanlarının bir araya gelmesi ile ortaya çıkan havalandırma sistemeleri belli bir mühendislik esaslarına göre her işletme özelinden farklı olarak dizayn edilmektedir.
Bimm Havalandırma uzman mühendis kadrosu ile işletmenize ihtiyacı olan sistemi yerinde tespit ederek size özel çözümler sunmaktadır.

İSTANBUL HAVALANDIRMA FIRMASI OLARAK HIZMET VERMEKTEYIZ

Yarım asırı aşkın zamandır firmamız havalandırma ünitesi imalat ve montaj sektöründe çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. İstanbul Havalandırma Ünitesi çözümleri konusunda pek çok sayıda firmaya anahtar teslim proje teslim etmiştir.

TOZ TOPLAMA SISTEMLERI

Toz Toplama Sistemleri optimum çalışma ortamının oluşurulmasında ve toza ba­ğlı makine arızalar ile çalışan rahatsızlıkların önüne geçmek adına olmaz ise olmaz birer unsurdur. Toz toplama üniteleri ve toz toplama filtreleri ve di­ğer elemanlar ile bir bütün olarak çalışırlar.

Toz Toplama Sistemleri

Sağlıklı bi çalışma veriminin elde edilmesi işletme veriminin maksimize edilmesi adına toz toplama sistemleri birinci teknik ekipmanlar olarak kullanılır.

Bimm Havalandırma Toz Toplama Firmaları arasında sa­ğladığı hizmetlerde işletmenize ilişkin en do­ğru hizmeti vermek adına uzman kadrosu ile yerinde yaptığı ölçümler ile işletmeniz için uygun olan mühendislik çözümü sunmaktadır.