BACA SİSTEMLERİ

Paslanmaz saç baca imalatlarında tüm kritik mühendislik hesaplamaları yapılarak en yüksek performansın gösterilmesi sa­ğlanır. Havalandırma işleminde bunun yanın sıra yüksek kapasitelerde sanayi bacaları kojenarasyon bacaları,kazan bacaları vardır.

BİMM BACA sistemleri, bütün ısıtma kazan sistemleri için uygun gaz atış sistemleridir. Mükemmel çekici gücü, sızdırmaz yapısı, montaj kolaylığı, doğ­a dostu oluşu, Modern şık estetik görünüğü, asidik ortamlarda dayanıklı malzemesi, sıvı, katı ve gaz yakıtlı tüm cihazlar için tercih edilir.

BACA SiSTEMLERi ÇEŞİTLERİ

Paslanmaz çelik bacalar Wierer aralığında estet­ini unutmadan, her özel kurulum ihtiyaçları için mükemmel çözümler sunuyor.
Do­ğru boru tipi ve baca büyüklü­ğü kazan işleyişi ve verimlili­ği önemli belirleyicisidir

TEK CİDARLI BACA SİSTEMLERİ
Single tek cidarlı baca sistemleri gaz ve sıvı yakıt türleri ile çalışan ısıtma ünitelerinin atık gazlarını atmosfere iletme sistemidir.Isıtma ünitelerin spesifik bilgilerine göre Kayalar Havalandırma Sistemleri et kalınlığı artırılarak ve malzeme türü değiştirilerek katı yakıt türlerinde de kullanılmaktadır.

ÇİFT CİDARLI BACA SİSTEMİ
Çift cidarlı baca sistemleri gaz,sıvı ve çevreyi kirletmeyen katı yakıtla çalışan ısıtma sistemidir.  Uygulama alanları; bina dışı, şaft içi ve açıkta kalan kısımlar olabilir. Atılan gazın soğumaması ve yoğuşmamasını sağlar.

KASKAD BACA SİSTEMLERİ
Kaskat Baca Sistemleri, yan yana veya üst üste (her kat için ayrı) düzenlenmiş duvar tipi yoğuşmalı ısıtma cihazlarının atık gazlarını verimli bir şekilde ve güvenle atmosfere iletilmesini sağlar.

ENDÜSTRİYEL BACA SİSTEMLERİ
Mekanik direnç ve Kararlılığı ; Sistemin kendisine taşıtılan, bir başka yapıya taşıtılan veya çelik halatlarla sağlanan bacalar, serbest duran-endüstriyel bacalar olarak kabul edilmektedir.

Paslanmaz çelik bacalar

Wierer aralığı esteti­ğini göz önünde bulundurarak, her özel kurulum ihtiyaçları için mükemmel çözümler sunmaktadır.
Östenitik paslanmaz çelik ve bakır bize çarpıcı dış yüzeyi geniş bir yelpazede sunmak için temel maddelerdir: parlak ve yarı parlak, doğ­al ya da saten, Elektrolitik tonları bronz, mavi, altın, kırmızı, mor ve yeşil boyalı veya kadar RAL herhangi bir renkte olabilir.