Havalandırmanın Uzmanı

BİMM firması olarak 65 yıldır havalandırma, soğutma, ısıtma, baca ve filtre alanında hizmet veriyoruz. Mekânlarda ihtiyaç duyulan ürünlerin yapımını deneyimli mühendislerimizle proje haline getiriyor daha sonra da deneyimli üretim elemanlarımız aracılığıyla üretiyoruz. Üretimini yaptığımız sistemlerin uygulamasını da firma olarak sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bimm Havalandırma Sistemleri

Bimm firması olarak havalandırma sistemleri alanında hizmet veriyoruz. Ürettiğimiz sistemler sayesinde kişilerin bulundukları alanlarda temiz hava solumalarını sağlıyoruz. Firma olarak iş yerleri, evler, fabrikalar, okullar, otoparklar, oteller ve fuar alanlarının havalandırılması için sistemlerin üretimini yapıyoruz.

Bu alanda ürettiğimiz sistemler kullanım alanlarına göre sulu filtre, karbon filtre, baca tipli filtre, toz toplamalı filtre, akrobat kol ve fanlar şeklinde oluyor. Örneğin toz oranın çok fazla olduğu alanlar için sulu filtre uygulamaları yapıyoruz.

Yaptığımız uygulamalar sayesinde mekânlar kirden ve kötü kokudan uzaklaştırılarak kişilere sağlık yaşama ve çalışma alanı oluşturuyorlar. Firma olarak hazırladığımız sistemleri müşterilerimize ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Sistemlerin projelendirilmesini ve üretimini İstanbul Pendik’te bulunan merkezimizde gerçekleştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir