Kapalı alanlar, içerisinde hiçbir faaliyet yürütülmediği zamanlarda bile nem, sıcaklık gibi sebeplerle havalandırılmaya ihtiyaç duyuyorlar. Havalandırma; solunum için sağlıklı havanın teminini sağlarken içerideki kalitesi düşmüş, toz zerrecikleri ve çeşitli zararlı mikroskobik varlıkların temizlenmesini sağlıyor.

Bim havalandırma; uzun yıllarda elde ettiği tecrübeyle, kaliteli malzemelerden oluşan havalandırma sistemleri ile olimpik havuzlardan fabrikalara, devlet dairelerinden depolara kadar farklı kullanım alanlarının havalandırmasını sağlayacak sistemler üretiyor.

60 yıllık tecrübe neticesinde geniş bir referans kitlesine ulaşan Bim Havalandırma firması olarak yaptıklarımızın yapacaklarımız için bir ölçü olacağının bilinciyle hareket ediyoruz.

Havalandırmaya Dair Her şey ve Her Yer

Havalandırmaya dair her şeyi müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bu kapsamda; havalandırma sistemleri, toz toplam üniteleri, sulu filtre, baca sistemleri, statik filtre sistemleri, karbon filtre ve fan grubu ürünlerimizin sadece bir bölümünü oluşturuyor.

Uygulama alanları; ofisler, otoparklar, havuzlar, marangozhaneler, okullar ve spor salonlarını da kapsayan her kapalı uygulama alanlarımızın konusunu oluşturuyor. Yaptığımız her işin garantisini veriyoruz. Unutmayın! Temiz hava sağlık demektir ve herkesin hakkıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir