Havalandırma Sistemleri Neden Bu Kadar Önemli

1954 senesinde İstanbul ilinde kuruldu. İşimizde, kaliteli hizmetler sunmak birinci önceliğimiz. Müşterilerimizin talep ve istekleri bizler için çok önemlidir. BİMM Havalandırma, uzman kadromuz ile firmaların taleplerine uygun hizmetler sunmaktayız. Üretimini gerçekleştirdiğimiz bütün ürünler, mühendislerimiz tarafından projelendirilmektedir.

Havalandırma Kullanma Nedenlerimiz Şunlardır;

Canlıların rahatça solunum yapabilmeleri, hayati faaliyetlerini sürdürebilmeleri, terleme ve boşaltım gibi rahatsız edici olan kötü kokulardan arındırmak amacıyla kullanılır.

Havalandırma Sistemleri Nerelerde Kullanılır

  • Havalandırma sistemleri genel kamu mekânlarında kullanılır.
  • Marangoz atölyelerinde
  • Taşlama atölyelerinde
  • Kot kumlama işlemlerinde
  • Evlerde havalandırma sistemleri kullanılabilmektedir.

Özellikle atölyelerde havalandırma sistemlerinin bulunması kişilerin sağlıkları açısından çok önemlidir. Ayrıca hastaneler, adliyeler, okul ve üniversite gibi topluca yaşantının olduğu mekânlarda havalandırma sistemlerinin olması oldukça önem arz etmektedir.

Havalandırma Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Havalandırmalar düşük oksijenli havayı değiştirerek, yüksek oksijenli havaya dönüştürmeye yarar. Bu yüzden havalandırmalar kesinlikle doğru tipte ve amaca uygun biçimde olmalıdır. Bu havalandırma sistemlerinin bakımları zamanında yaptırılması gerekmektedir. Kaliteli, teknik desteği çok olan firmalarla iletişim içinde olunmalıdır. BİMM olarak tüm konuda desteklerimizi sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir