Havalandırma Sistemleri

0216 307 00 04

  
  

Havalandırma Sistemleri

Havalandırma sistemleri ister tekstil gibi pamuk yada tekstil ürünlerinin doğurduğu  olumsuz hava koşullarında olsun. İster ise ağır dizel makinaların ortaya çıkardığı karbon türevli ağır gazlar olsun sanayini de verimliğe ve hava kalitesine etki eden her alanda kullanılmaktadır. Optimum çalışan verimi ve optimum makine ömrü sağlaya bilmek adına insalara sağlıklı hava sağlayabilmek için olmaz ise olmazlardan biri havalandırma sistemleri kullanımıdır.

Birden fazla havalandırma ve toz toplama elemanın bir araya gelmesi ile ortaya çıkan havalandırma sitmeleri belli bir mühendislik esaslarına gire her işletme özelinden farklı olarak dizayn edilmektedir. Bimm Havalandırma uzman mühendis kadrosu ile işletmenize ihtiyacı olan sistemi yerinde tespit ederek size özel çözümler sunmaktadır.

Perdah Masası

Bazı iş kolları ve sanayi işletmeleri için çalışma alanı yada bizzat  işin kendisi bir toz kaynağıdır. Mermer sanayi mobilya, ahşap sanayi gibi alanlarda toz faaliyetin bir doğal sonucu olarak ortaya çıkmaktadır.

Toz toplama perdah masası bu gibi sektörlerde tozu kaynağında yok etmek adına etkin ve kalıcı bir çözümdür.

Bimm havalandırma sistemleri sağladığı toz toplama perdah masası sistemleri sizlerin ve işletmenizin ihtiyacı olan etkin çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

Sipiro kanal

BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon
Sayfa 1 / 25