BİMM HAVALANDIRMA ISITMA SOĞUTMA

1954 yılnda istanbulda kuruldu. işimize duydu­ğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek, kalitesiyle sa­ğlam ve düşük maliyetli işler çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Bimm Havalandirma, uzman kadrosuyla firmalardan havalandırrma sistemleri taleplerine cevap vermektedir. H1z ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan Bimm Havalandirma, faaliyette bulundu­ğu havalandırma hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluşu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Çevre Normlarına uygunlu­ğu %100 garantilidir. Toz, Koku, Kimyasal yıkama (webscruber) Jetpulse havalandırma sistemlerinin imalatını ve uygulamasını yapmaktayız.

Üretimini yaptığımız ürünler, mühendislerimizce projelendirilir ve en kaliteli en ekonomik fiyatlar çevre normlarına uygun olarak montajı yapılır.

Kendi sektöründe öncü ve lider firmaların bizi tercih etmesi bir tesadüf de­ğil bizim işimizi büyük bir tutkuyla yapmamızdan kaliteli imalatlarımızdan zamanında ve güvenli teslim etti­ğimiz işlerimizden kaynaklanmaktadır. Her şeyden önce insana ve do­ğaya verdi­ğimiz de­ğerin bir geri dönüşüdür.

Fabrikalar, konutlar, AVMler, kapalı spor salonları ve yüzme havuzları, arıtma tesisleri, oteller, restorantlar, laboratuvarlar gibi insanların ve makinaların etkileşimde bulundu­ğu tüm alanlar faaliyet alanlarımız arasındadır.